ایده های مالی خلاقانه که درآمد من را چن برابر کرد

ایده های مالی خلاقانه که درآمد من را چن برابر کرد

0% رضایت کاربران (0رای)
چند تا ستاره میتونه داشته باشه؟
با ۱۹۹ هزار تومان یک سال فیلم ببین با اینترنت نیم بها کلیک کن
برای حمایت حمالی از سایت سنتر دانلود کلیک کنید

ممن هم مانند اغلب افراد در پی افزایش درآمد خود بودم و راه و روش های بسیاری را امتحان کردم اما هیچکدام کارساز نبود. به توصیه یکی از دپستانم وب سایت تهیه کردم و عکس تمامی مدل های سرامیک که کار میکردم را درون وب سایتم قرارا دادم که بسیار مورد استقبال عموم مردم قرار گرفت و مشتری های بسیاری با من تماس گرفتن و درنهایت به درآمد رسیدم.

سرامیک آشپزخانه

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی و نقش غیر قابل انکار در پیشرفت و تکامل علوم صنایع گوناگوناز جمله سرامیک آشپزخانه

که نقش موثر و بسزائی در سبک و سیاق زندگی بشر دارند و هر رو شاهد نوآوری، دستاورد جدید و محصولات بدیع و کاربردی درزندگی انسان هستیم.

ازجمله علوم و دانش شاخص علم نرم افزار و سخت افزاری رایانه ای و دیجیتال و تاثیر غیر قابل انکار در پیشرفت سایر صنایع از جمله صنعت، من جمله صنعت ساختمان سازی و مشاغل مرتبط به آن از محاسبات پیچیده مهندسی تا طراحی دیجیتالی نقشه های سازه های ساختمان، فرمول های جدید مصالح، ابزارها و ادوات ساختمان سازی مانند آسانسور و غیره می باشد. یکی از صنایع مرتبط به ساخت و ساز و تولید مسکن انبوه صنعت کاشی و سرامیک می باشد.

از آنجا که مواد اولیه و ارزان در کشورمان برای تولید کاشی سرامیک فراهم هست، شاهد رشد کمی و کیفی آن می‌باشیم.

703

سرامیک براق

باتوجه به مصرف بالای کاشی و سرامیک براق در ساخت و ساز، همچنین بهره مندی از دستاوردهای جدید علمی شاهد نوآوری و خلاقیت در ارائه محصول های جدید در بازار مصرف کاشی سرامیک هستیم؛ به عنوان مثال کاشی سه بعدی، فیتیله ای، سیگاری، سرامیک استخری و کاشی طرح کاغذ دیواری. از طرفی انبوه سازان برای کم شدن هزینه های تمام شده ساخت و سازاز کاشی لعابدار و سرامیک بجای سنگ ساختمانی استفاده می کنند.

در سال های گذشته فضای همکف یا پارکینگ اماکن مسکونی، دیوارهای پارکینگ و دیوار راه پله ها، کف پذیرایی آپارتمان، اتاق خواب و بهار خواب از سنگ استفاده می شد و کماکان نیز استفاده می شود اما امروزه شاهد هستیم که با ورود سرامیک های باکیفیت و مقاوم جایگزین بسیار مناسبی برای سنگ ساختمان شده است و در حال حاضر در بسیاری از نقاط کشور عزیزمان انبوه سازان از سرامیک های مقاوم مانند پرسلان و گرانیت بجای سنگ ساختمان استفاده می‌کنند.

یکی دیگر از موارد استفاده کاشی سرامیک به کار بردن کاشی با طرح آجر، طرح سنگ در نمای بیرونی ساختمان‌ها بخصوص در خانه های ویلایی می باشد. از طرح آجری به رنگ سفید و روشن در داخل منزل نیز استفاده می گردد.704

سرامیک پرسلان

در اماکن تجاری، اداری، پاساژها، مراکز پرتردد نیز از سرامیک پرسلان و گرانیتی استفاده می شود. از دیگر موارد استفاده طرح های جدید کاشی، مدل سه بعدی می باشد. این کاشی ها اغلب پرسلان و گرانیتی است و دارای طرح ها و رنگ های جذاب و زیبایی می باشد؛ از این مدل به عنوان جایگزین سنگ های آنتیک در نمای داخل منزل استفاده می شود و همجنین می‌توان همزمان با کاشی طرح کاغذ دیواری و سنگ آنتیک نیز در طراحی فضای داخل منزل استفاده کرد.

705

 

  • ۲۴ آبان ۱۴۰۱
  • ۰
  • دیدگاه ها0
  • فیلم های مشابه

افزودن دیدگاه

هیج دیدگاهی ثبت نشده ;(