سال انتشار: 2022

دانلود فیلم بازی زیبا دوبله فارسی The Beautiful Game 2024

دانلود فیلم بازی زیبا دوبله فارسی The Beautiful Game 2024

طرفداران پایان دادن به بی خانمانی، سازماندهی یک تورنمنت سالانه برای مردان بی خانمان برای رقابت، مجموعه ای از مسابقات فوتبال است که به عنوان جام جهانی بی خانمان ها شناخته می شود.

دانلود فیلم

دانلود فیلم سالمندان The Elderly 2022 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم سالمندان The Elderly 2022

هشت ساله ای که پس از خودکشی ناگهانی همسرش وارد حالت زوال عقل می شود و جرقه ای از حوادث ماوراء الطبیعه را به وجود می آورد که زندگی خانواده اش را به خطر می اندازد.

دانلود فیلم ماه و برگشت The Moon & Back 2022 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم ماه و برگشت The Moon & Back 2022

یک سال پس از مرگ پدرش، لیدیا گیلبرت احساس می‌کند کاملاً گم شده است - تا اینکه متوجه چیز غیرمنتظره‌ای می‌شود: یک فیلمنامه اپرای فضایی که نیاز به بودجه‌ای پرفروش دارد که توسط پدرش نوشته شده است.

دانلود فیلم زئوس قادر مطلق Almighty Zeus 2022 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم زئوس قادر مطلق Almighty Zeus 2022

هنگامی که یک پیرمرد آسیایی مورد حمله قرار می گیرد و با اسپری ضد عفونی کننده دست، یک بوکسور جوان به دلیل ناک اوت کردن متجاوز، ویروسی می شود.

دانلود فیلم همه از یوهان متنفرند Alle hater Johan 2022 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم همه از یوهان متنفرند Alle Hater Johan 2022

همه از یوهان متنفرند، یک کمدی درباره زندگی پرماجرا یوهان گرانده و نبرد طولانی مدت او برای به دست آوردن عشق زندگی اش، سالور است که او به طور تصادفی در نوجوانی او را منفجر کرد.

دانلود فیلم داستان خنده دار آتشین Chilli Laugh Story 2022 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم داستان خنده دار آتشین Chilli Laugh Story 2022

کار از خانه منجر به مسابقه روزانه قفس با خانواده کوبا شده است. هنگامی که او به طور ناخواسته متوجه می شود که سس چیلی خانگی مادرش مورد استقبال همکارانش قرار گرفته است، خانواده خود را متقاعد می کند تا سس فلفل قرمز را به تجارت آنلاین تبدیل کنند.

دانلود فیلم فرزندان دیگران Other People’s Children 2022🔥زیرنویس فارسی زیرنویس فارسی

دانلود فیلم فرزندان دیگران Other People’S Children 2022🔥زیرنویس فارسی

فیلم فرزندان دیگران Other People’s Children 2022 در مورد زنی 40 ساله و مجرد به نام ریچل است که با مردی به نام علی آشنا شده و عاشق او می‌شود. حال ریچل به لیلا، دختر 4 ساله علی، نزدیک شده و به زودی رابطه‌ای صمیمانه میان آن‌ها شکل می‌گیرد که…

دانلود فیلم قاتلان ماه گل Killers of the Flower Moon 2023✔️ دوبله فارسی زیرنویس فارسی

دانلود فیلم قاتلان ماه گل Killers Of The Flower Moon 2023✔️ دوبله فارسی

در فیلم قاتلان ماه کامل Killers of the Flower Moon 2023 در دهه 1920 میلادی، پس از کشف نفت در زمین‌های یک قبیله بومی آمریکایی در اوکلاهاما به نام اوسیج‌، اعضای این قیبله به طرز وحشتناکی به قتل می‌رسند. پس از این حادثه ناگوار، ماموران اف‌بی‌آی FBI تصمیم می‌گیرند تحقیقات خود را برای کشف حقیقت آغاز کرده و…

دانلود فیلم

دانلود فیلم میانه قرن Mid-Century 2022 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم میانه قرن Mid-Century 2022

آخر هفته یک زن و شوهر در یک اجاره تعطیلات مدرن در اواسط قرن، زمانی مرگبار می شود که شوهر متوجه می شود که صاحبش یک بیمار روانی است که حیاط خلوتی از اسرار و طرح های مدفون بر روی همسرش دارد.

زیر نویس فارسی چسبیده ✔️