ژانر‌ها: درام

دانلود فیلم غریزه مادران Mothers’ Instinct 2024 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم غریزه مادران Mothers’ Instinct 2024

آلیس و سلین با همسران و پسران موفق هم سن و سال خود، سبک زندگی سنتی خود را دارند. هماهنگی کامل زندگی ناگهان پس از یک حادثه غم انگیز از هم می پاشد. گناه، سوء ظن و پارانویا با هم ترکیب می شوند و گره خواهرشان را می گشایند...

دانلود فیلم عهد ایرنا Irena’s Vow 2023 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم عهد ایرنا Irena’s Vow 2023

از طریق چشمان یک زن با اراده، داستان قابل توجه ایرنا گوت و پیروزی روح انسان بر تراژدی ویرانگر می آید، زیرا او زندگی خود را برای نجات نسلی از یهودیان از جنایات هولوک به خطر انداخت.

دانلود فیلم برش The Cut 2014 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم برش The Cut 2014

در سال 1915 مردی از نسل کشی ارامنه در امپراتوری عثمانی جان سالم به در برد، اما خانواده، گفتار و ایمان خود را از دست داد. یک شب او متوجه می شود که دختران دوقلویش ممکن است زنده باشند، و برای یافتن آنها به جستجو می رود.

دانلود فیلم بازی زیبا دوبله فارسی The Beautiful Game 2024

دانلود فیلم بازی زیبا دوبله فارسی The Beautiful Game 2024

طرفداران پایان دادن به بی خانمانی، سازماندهی یک تورنمنت سالانه برای مردان بی خانمان برای رقابت، مجموعه ای از مسابقات فوتبال است که به عنوان جام جهانی بی خانمان ها شناخته می شود.

دانلود فیلم

دانلود فیلم سملوایز Semmelweis 2023 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم سملوایز Semmelweis 2023

در سال 1847 یک بیماری همه گیر مرموز در یک کلینیک زایمان در وین در حال وقوع است، در حالی که دکتر ایگناک سملوایس تلاش می کند با مخالفت با تمام نظریه های سنتی، تب نفاس را شکست دهد.

دانلود فیلم هندی سیدهارت روی ۲۰۲۴ Siddharth Roy زیرنویس فارسی

دانلود فیلم هندی سیدهارت روی ۲۰۲۴ Siddharth Roy

سیذارت روی منطق و عقل را در آغوش می‌کشد، اما تحت تأثیر احساسات قرار می‌گیرد و در نتیجه باعث درد دل و آشفتگی درونی می‌شود.

دانلود فیلم آزادی Freedom 2023 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم آزادی Freedom 2023

در روزهای پر هرج و مرج انقلاب دسامبر 1989 که رژیم کمونیستی را سرنگون کرد، شهر سیبیو ترانسیلوانیا صحنه حمله خشونت آمیز به واحد پلیس می شود که به سرعت به یک رویارویی خونین تبدیل می شود.

دانلود فیلم قایق نجات Lifeboat 1944 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم قایق نجات Lifeboat 1944

چندین نفر از بازماندگان یک کشتی تجاری اژدر شده در جنگ جهانی دوم خود را در یک قایق نجات با یکی از خدمه U-boat که کشتی آنها را غرق کرد، می یابند.

دانلود فیلم اون بالا می بینمت See You Up There 2017 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم اون بالا می بینمت See You Up There 2017

در نوامبر 1919، دو سرباز - یک هنرمند مخدوش اما باهوش و یک حسابدار سابق - یک مراسم یادبود را آغاز کردند. اما در Roaring Twenties فرانسه، ماجراهای آنها به زودی خطرناک می شود.