دانلود سریال جیران

دانلود سریال جیران

|

دانلود سریال جیران با لینک مستقیم و حجم کم در سایت سنتر دانلود

تصاویر سریال جیران سایت سنتر دانلود
تصاویر سریال جیران سایت سنتر دانلود

سریال ایرانی جیران، این روزها در مرحله پیش تولید می باشد که به محض تولید و پخش شدن، دانلود سریال جیران را برای شما کاربران گرامی در سایت قرار خواهیم داد. 

و اما پس از سریال موفق و پربازدید شهرزاد، حسن فتحی بار دیگر با سریالی تاریخی، ملودرام و عاشقانه، به نام جیران که برای پخش در شبکه نمایش خانگی تولید می شود، به خانه های شما خواهد آمد. 

درباره سریال جیران

 سریال جیران مربوط به دوران قاجاریه، زمان ابتدایی سلطنت ناصرالدین شاه و پس از مرگ امیرکبیر می باشد که بیانگر عشق و علاقه او به زنی به نام جیران و ملقب به فروغ السلطنه است؛ مورخان بیان کرده اند جیران اولین سوگلی شاه بوده، از محبوترین همسران او و همچنین مادر ولیعهد ناصرالدین شاه قاجار، یعنی محمد قاسم میرزا بوده است. 

درون مایه این سریال هم مانند دیگر کارهای حسن فتحی ترکیبی از قدرت، سیاست، تاریخ، مسائل اجتماعی و مهمتر از همه عشق است. 

 

خلاصه سریال جیران

زنهار که طراز و طریقت گم شده و مجاز و حقیقت به هم آمیخته. سهم رعیت کابوس است و سهم سلطان تخت طاووس. کجاست تدبیر کریم‌خان که تاج شاهی پس بگیرد از ما ندانم‌کارها؟ کجاست شمشیر نادر که انتقام بکشد از ما خراب‌کارها؟ مملکت آشفته است و امیرکبیر در گور خفته است. هر نامی آبستن ننگ است و هر صلحی آبستن جنگ. آدمیزاد قبله عالم هم که باشد پناه می‌خواهد. قلعه‌ای می‌خواهد که جان‌پناهش باشد. برای اولاد آدم هیچ قلعه‌ای محکم‌تر از عشق نیست. بدهید همه‌جا جار بزنند که : ایهالناس! دیروز در حوالی تجریش پادشاه شما عاشق شد.

بازیگران سریال جیران

بهرام رادان که نقش ناصرالدین شاه قاجار را به عهده دارد. پریناز ایزدیار بازیگر نقش جیران، شبنم مقدمی در نقش مهدعلیا و مادر شاه و بابک حمیدیان در نقش ملیجک. 

همچنین گلاره عباسی و رعنا آزادی ور هم به جمع بازیگران این سریال اضافه شده اند. 

تصاویر بازیگران سریال جیران سایت سنتر دانلود
تصاویر بازیگران سریال جیران سایت سنتر دانلود

عوامل سریال جیران

کارگردانی سریال ایرانی جیران، به عهده حسن فتحی بوده، با تهیه کنندگی اسماعیل عفیفه و همچنین به قلم و نویسندگی احسان جوانمرد به همراه خود حسن فتحی می باشد.  

زمان پخش سریال جیران

از آنجایی که به دلیل شیوع ویروس کرونا، ضبط و فیلمبرداری تمامی فیلم ها و سریال ها متوقف شده، سریال جیران نیز از این قاعده مستثنا نبوده و به گفته اسماعیل عفیفه، تهیه کننده این پروژه، پیش از این بخش هایی از مراحل پیش تولید سریال انجام شده بود؛ و امید داریم پس از بازگشت به شرایط عادی ضبط سریال جیران را آغاز کنیم.

اخبار سریال جیران

تا این لحظه، حضور تعداد کمی از بازیگران در این سریال قطعی شده و بزودی عوامل و بازیگران دیگر این سریال معرفی خواهند شد. 

 

 

  سنتر دانلود مرجع دانلود فیلم ایرانی  و سریال ایرانی در خدمت علاقه مندان به سینما می باشد.

 

  • ۶ تیر ۱۳۹۹
  • ۰
سریال های مشابه
دیدگاه بگذارید 0