سال انتشار: 2023

دانلود فیلم گله Herd 2023 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم گله Herd 2023

وقتی زنی که سعی می‌کند از گذشته‌اش پیشی بگیرد، بین شیوع زامبی‌ها و گروه‌های شبه‌نظامی متخاصم گرفتار می‌شود، باید برای یافتن راه بازگشت به خانه بجنگد.

دانلود فیلم عهد ایرنا Irena’s Vow 2023 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم عهد ایرنا Irena’s Vow 2023

از طریق چشمان یک زن با اراده، داستان قابل توجه ایرنا گوت و پیروزی روح انسان بر تراژدی ویرانگر می آید، زیرا او زندگی خود را برای نجات نسلی از یهودیان از جنایات هولوک به خطر انداخت.

دانلود فیلم سملوایز Semmelweis 2023 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم سملوایز Semmelweis 2023

در سال 1847 یک بیماری همه گیر مرموز در یک کلینیک زایمان در وین در حال وقوع است، در حالی که دکتر ایگناک سملوایس تلاش می کند با مخالفت با تمام نظریه های سنتی، تب نفاس را شکست دهد.

دانلود فیلم آزادی Freedom 2023 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم آزادی Freedom 2023

در روزهای پر هرج و مرج انقلاب دسامبر 1989 که رژیم کمونیستی را سرنگون کرد، شهر سیبیو ترانسیلوانیا صحنه حمله خشونت آمیز به واحد پلیس می شود که به سرعت به یک رویارویی خونین تبدیل می شود.

دانلود فیلم رازهای نهفته The Hidden Web 2023 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم رازهای نهفته The Hidden Web 2023

جولیتا وویچیکا، روزنامه نگار جوان در حال تحقیق درباره مرگ مرموز یک سلبریتی تلویزیونی است. او معتقد است آنچه که خدمات به عنوان یک حادثه ناگوار طبقه بندی می شود در واقع یک جنایت دقیقا برنامه ریزی شده بود. هر قدمی که می آورد...

دانلود فیلم هتل خالی از سکنه The Haunted Hotel 2023 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم هتل خالی از سکنه The Haunted Hotel 2023

جان راینا پس از اینکه در را باز کرد و وارد اتاقی بدون شماره در هتلی که توسط خواهرش فیه اداره می شد، به خطر افتاد. چهره زنی با مو و پوست سفید نیز حضور او را آشکار کرد.

دانلود فیلم قدرت طبیعت خشکی ۲ Force of Nature: The Dry 2 2023 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم قدرت طبیعت خشکی ۲ Force Of Nature: The Dry 2 2023

پنج زن در یک خلوتگاه پیاده روی شرکت می کنند اما تنها چهار زن از آن طرف بیرون می آیند. ماموران فدرال آرون فالک و کارمن کوپر به امید یافتن خبرچین خود به کوهستان می روند.

دانلود فیلم آخرین توقف در شهر یوما 🔥The Last Stop in Yuma County 2023

دانلود فیلم آخرین توقف در شهر یوما 🔥The Last Stop In Yuma County 2023

یک فروشنده چاقو در سفر سرگردان می شود و مجبور می شود در یک ایستگاه استراحت روستایی منتظر بماند و ناگهان با ورود دو سارق بانک که پس از سرقت اخیر در حال فرار هستند، خود را در میان یک گروگان گیری خشونت آمیز می بیند.

دانلود فیلم هندی آناپورانی Annapoorani 2023 دوبله فارسی زیرنویس فارسی

دانلود فیلم هندی آناپورانی Annapoorani 2023 دوبله فارسی

دختری که در خانواده ای ارتدوکس به دنیا آمده، آرزو دارد بهترین سرآشپز هند شود. او در مسیر خود با حوادث و چالش هایی روبرو می شود و برای رسیدن به رویای خود از باورها و تعصبات مرسوم خود فراتر می رود.

دانلود فیلم

دانلود فیلم کریسمس مبارک دوبله فارسی Merry Christmas 2024

دانلود فیلم کریسمس مبارک دوبله فارسی Merry Christmas 2024

در فیلم کریسمس مبارک Merry Christmas 2024 دو غریبه در یک شب سرنوشت‌ساز کریسمس با هم آشنا می‌شوند، اما به زودی یک شب عاشقانه به یک کابوس ترسناک تبدیل می‌شود و…

دانلود فیلم