ژانر‌ها: جنگی

دانلود سریال تمام نوری که نمی توانیم ببینیم All the Light We Cannot See 2023 زیرنویس فارسی

دانلود سریال تمام نوری که نمی توانیم ببینیم All the Light We Cannot See 2023

داستان ماری لوره، یک نوجوان نابینای فرانسوی، و ورنر، یک سرباز آلمانی است که مسیرهایشان در فرانسه اشغالی به هم می خورد، زیرا هر دو تلاش می کنند از ویرانی های جنگ جهانی دوم جان سالم به در ببرند.

دانلود سریال سووشون (تمامی قسمت ها ) کامل و غیر رایگان قانونی با لینک مستقیم دانلود قانونی

دانلود سریال سووشون (تمامی قسمت ها ) کامل و غیر رایگان قانونی با لینک مستقیم

داستان یک خانواده از طبقه متوسط را در زمان جنگ جهانی دوم روایت می‌ کند، در حالی که زندگی روزمره به‌ خاطر حضور اشغال‌گران، روز به‌ روز سخت تر می‌ شود. داستان در مقابل دیدگان زری اتفاق می‌ افتد که یک زن متاهل و خوشبخت است و سعی دارد از خانواده‌اش محافظت کند. زری و یوسف در یک مهمانی از سوی حاکم شرکت می‌کنند. حاکم که خود مهره‌ای وابسته است از طریق فروش آذوقه‌ای که متعلق به مردم است به ارتش بیگانه، موجبات قحطی بیشتر می‌ شود. یوسف خان فردی روشنفکر و با غیرت است. او حاضر به فروش آذوقه‌ مردم به بیگانگان نیست و می‌ خواهد از مردم پشتیبانی کند. اما زری، همچون همه زنان سووشون، حتی چهره‌های منفی چون عزت‌الدوله، که هریک به نوعی وجوه گوناگون ستمدیدگی، بی‌پناهی، ناکامی، فداکاری و تحمل زن ایرانی را به نمایش می‌گذارند، مسالمت‌جویانه، می‌کوشد او را آرام کند.

دانلود سریال پرنده خدای مهربان ۲۰۲۰ The Good Lord Bird زیرنویس فارسی

دانلود سریال پرنده خدای مهربان ۲۰۲۰ The Good Lord Bird

اتان هاوک در این سریال بر اساس این رمان در نقش جان براون که لغو لغو قانون است بازی می کند. "پیاز" یک پسر برده خیالی است که عضوی از خانواده سربازان براون می شود و خود را در یورش سال 1859 به هارپرز فری می بیند.

دانلود سریال عاشورا شبکه یک ۱ (تمامی قسمت ها) شهید حمید باکری و مهدی باکری دانلود قانونی

دانلود سریال عاشورا  شبکه یک ۱ (تمامی قسمت ها) شهید حمید باکری و مهدی باکری

سریال عاشورا رشادت‌های شهید حمید باکری و داستان زندگی و شهادت مهدی باکری را به نمایش می‌گذارد. همچنین رشادت‌ها و بی‌باکی لشکر 31 عاشورا و مجاهدت‌های خاموش دلاوران در جنگ‌های خیبر و بدر را به تصویر می‌کشد… هادی‌ حجازی‌فر, وحید آقاپور, روح‌الله زمانی, ژیلا شاهی, وحید حجازی‌فر, معصومه ربانی‌نیا, پدرام ولایتی مقدم

قسمت 4 اضافه شد ✔️

دانلود سریال رستاخیز-جنگ جهانی دوم ۲۰۰۹ Apocalypse: The Second World War زیرنویس فارسی

دانلود سریال رستاخیز-جنگ جهانی دوم ۲۰۰۹ Apocalypse: The Second World War

این مجموعه شش قسمتی جنگ جهانی دوم، از ظهور نازی‌ها تا تسلیم ژاپنی‌ها را با پرتره‌های دقیقی از چهره‌های کلیدی نشان می‌دهد.

دانلود سریال

دانلود سریال جوخه برادران (دوبله فارسی) ۲۰۰۱ Band of Brothers

دانلود سریال جوخه برادران (دوبله فارسی) ۲۰۰۱ Band of Brothers

داستان Easy Company لشکر 101 هوابرد ارتش ایالات متحده و ماموریت آنها در اروپای جنگ جهانی دوم، از عملیات Overlord تا V-J Day.

دانلود سریال

دانلود سریال نشان پیروزی جلبوع دوبله فارسی Sharat Al-Nasr Jalbue 2022

دانلود سریال نشان پیروزی جلبوع دوبله فارسی Sharat Al-Nasr Jalbue 2022

سریال نشان پیروزی جلبوع Sharat Al-Nasr Jalbue 2022 براساس داستانی واقعی روایت شده و در مورد عملیات اختفای دو نفر از شش زندانی فراری در زمین‌های کشاورزی است. در عین حال این مجموعه، تلاش نظامیان صهیونیست برای یافتن این اسرای فراری و ایجاد ایست بازرسی در مسیرها را به تصویر کشیده شده است و…

قسمت 24 اضافه شد

دانلود سریال

دانلود سریال ملوان جنگ War Sailor 2023 زیرنویس فارسی چسبیده زیرنویس فارسی

دانلود سریال ملوان جنگ War Sailor 2023 زیرنویس فارسی چسبیده

ملوان آلفرد در وسط اقیانوس اطلس است که جنگ جهانی دوم آغاز می شود. ناگهان ملوان ها بدون هیچ سلاحی در جبهه جنگ قرار می گیرند.

دانلود فصل ششم ۶ سریال نیروهای ویژه ۲۰۲۲ SEAL Team زیرنویس فارسی

دانلود فصل ششم ۶ سریال نیروهای ویژه ۲۰۲۲ SEAL Team

زندگی نیروهای نیروی دریایی نخبه در هنگام آموزش، برنامه‌ریزی و اجرای خطرناک‌ترین مأموریت‌هایی که ایالات متحده آمریکا می‌تواند بخواهد.

قسمت 10 اضافه شد