دانلود انیمه ژوزی حکایت ببر و ماهی دوبله فارسی Josee: The Tiger And The Fish 2020

دانلود انیمه ژوزی حکایت ببر و ماهی دوبله فارسی Josee: The Tiger and the Fish 2020

8.41/10 187,632
0% رضایت کاربران
سال انتشار : استودیو سازنده :

تسونئو سوزوکاوا، دانشجوی دانشگاه، که با اشتیاق به غواصی و تحسین زیست‌شناسی دریایی مجهز است، تمام تلاش خود را می‌کند تا چندین شغل نیمه وقت را انجام دهد تا پول کافی برای تحصیل در خارج از کشور به دست آورد. اما یک شب، در یک تصادف سرنوشت ساز، او با دختری که روی ویلچر نشسته است، ملاقات می کند و مسیر فعلی خود را به یک مسیر انحرافی می راند.

دختر، کومیکو - که ترجیح می‌دهد او را "ژوزی" خطاب کنند، در ابتدا بی‌ادب به نظر می‌رسد. با این حال، سونئو سپس توسط مادربزرگ خوزی متقاعد می‌شود که کار دستمزدی را به عهده بگیرد تا مراقب خوزی باشد. سونئو علیرغم اینکه از رفتار رئیس‌جمهورانه‌اش آزرده خاطر است، این فرصت را می‌بیند تا بودجه بیشتری برای حمایت از رویای تحصیلی خود پس‌انداز کند. با این وجود، پس از مدتی تحمل کردن رفتار خوزی، سونئو سعی می‌کند این کار را کنار بگذارد، فقط برای کشف رویاهای جوزی برای عبور از دنیای بیرون - برای تجربه یک زندگی عاری از شرایط فلج‌کننده‌اش.

با تغییر عقیده، سونئو تصمیم می گیرد با ژوزه در کشف شگفتی هایی که جهان ارائه می دهد، همراهی کند. در طول مدتی که با هم می گذرانند، این دو متوجه می شوند که ویژگی هایی که آنها را به هم پیوند می دهد ممکن است برای تحقق آرزوهای مربوطه آنها حیاتی باشد.

[نوشته شده توسط MAL Rewrite]

  • نوع
  • مدت زمان 1 ساعت 38 دقیقه
  • پخش از 25 دسامبر 2020
  • تعداد قسمت 1
  • رده سنی PG-13

چند تا ستاره میتونه داشته باشه؟

با ۱۹۹ هزار تومان یک سال فیلم ببین با اینترنت نیم بها کلیک کن

(نسخه دوبله فارسی)

 

لطفاً برای دانلود فیلترشکن خود را خاموش، سپس ریفرش کنید.

================

دانلود اپلیکیشن اندروید سایت فیلم دانلود و تماشای رایگان جدیدترین فیلم ها

================

================

================

  • ۲ اردیبهشت ۱۴۰۲
  • ۰