دانلود انیمه inu oh 2021  اینووه  زیرنویس فارسی چسبیده

دانلود انیمه inu oh 2021 اینووه زیرنویس فارسی چسبیده

7.83/10 5,182
0% رضایت کاربران
سال انتشار : استودیو سازنده :

پس از غواصی برای یک شمشیر باستانی در آب هایی که نبرد دان-نو-اورا در آن انجام شد و قبیله هایکه سقوط کرد، تومونا هم بینایی خود و هم پدرش را از دست می دهد. تومونا که با گزینه های کمی به جز یادگیری نواختن بیوا باقی مانده است، مهارت کافی برای پیوستن به یک گروه معتبر از اجراکنندگان داستان سرایی را به دست می آورد و نام "تومویچی" را به خود می گیرد.

اندکی بعد، تومویچی با یک فرد عجیب آشنا می شود که از ترساندن دیگران با ظاهر بدشکل خود لذت می برد، اما وقتی داستان سرای بی بینا با او به عنوان یک برابر رفتار می کند، شگفت زده می شود. این زوج سریعاً با هم دوست می شوند و پس از آن که غریبه - که نام "اینو او" را انتخاب کرده است - شروع به اجرای برنامه می کنند - متوجه می شود که می تواند ارواح را بشنود که داستان های فراموش شده قبیله هایک را تعریف می کنند.

تومویچی دوباره نام خود را به تومواری تغییر می‌دهد و از موسیقی خود برای ترویج اجراهای رقص زیرزمینی Inu-Ou استفاده می‌کند و به محبوبیت باورنکردنی در میان توده‌ها دست می‌یابد. با این حال، سبک گستاخانه و غیر متعارفی که آنها ایجاد می‌کنند، سنت‌هایی را که شوگونات عمیقاً برای آن ارزش قائل هستند، به چالش می‌کشد. همانطور که شهرت این زوج رو به افزایش است، آنها باید با نیروهای سنتی که جامعه اطرافشان را کنترل می کنند مبارزه کنند.

[نوشته شده توسط MAL Rewrite]

  • نوع
  • مدت زمان 1 ساعت 38 دقیقه
  • پخش از 28 مه 2022
  • تعداد قسمت 1
  • رده سنی PG-13
چند تا ستاره میتونه داشته باشه؟

(نسخه زیرنویس فارسی چسبیده  )

 

دانلود نسخه ۱۰۸۰p با حجم ۱.۷ GB

با ۱۹۹ هزار تومان یک سال فیلم ببین با اینترنت نیم بها کلیک کن

================

دانلود نسخه ۷۲۰p با حجم ۹۴۰  MB

================

دانلود نسخه ۴۸۰p با حجم ۴۹۸ MB

================

تماشای انلاین فیلم

  • ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲
  • ۰