Alyla Browne

Alyla Browne

تولد : نامشخص
سن : نامشخص
قد : نامشخص

آلیلا براون بازیگر جوان استرالیایی است که از سال ۲۰۱۹ فعالیت حرفه ای خود را در عرصه بازیگری آغاز نمود.

  • گل های گمشده آلیس هارت (۲۰۲۱) یک فیلم تلویزیونی در ژانر درام و عاشقانه است که آلیلا براون در آن نقش آلیس هارت را بازی می کند. این فیلم داستان یک دختر جوان به نام آلیس هارت را روایت می کند که در تلاش است تا هویت گمشده خود را پیدا کند.
  • پادشاهی مخفی (۲۰۲۲) یک فیلم در ژانر فانتزی و ماجراجویی است که آلیلا براون در آن نقش لیا را بازی می کند. این فیلم داستان یک دختر جوان به نام لیا را روایت می کند که با کمک یک جادوگر، به یک پادشاهی مخفی سفر می کند.
  • کودکان ذرت (۲۰۲۳) یک فیلم در ژانر ترسناک است که آلیلا براون در آن نقش ماریون را بازی می کند. این فیلم اقتباسی از رمانی به همین نام نوشته استفن کینگ است و داستان یک گروه بچه که یک شهر کوچک را تسخیر می کنند را روایت می کند.
  • عدن (۲۰۲۳) یک فیلم در ژانر درام و علمی تخیلی است که آلیلا براون در آن نقش آلیس را بازی می کند. این فیلم داستان یک زن جوان به نام آلیس را روایت می کند که در یک دنیای پسا آخرالزمانی زندگی می کند.
  • ۹ غریبه کامل (۲۰۲۴) یک فیلم در ژانر کمدی و هیجان انگیز است که آلیلا براون در آن نقش لیلی را بازی می کند. این فیلم داستان ۹ غریبه را روایت می کند که در یک جزیره متروکه گیر می کنند و باید برای زنده ماندن با هم همکاری کنند.
  • سه هزار سال حسرت (۲۰۲۴) یک فیلم در ژانر فانتزی و عاشقانه است که آلیلا براون در آن نقش جین را بازی می کند. این فیلم داستان یک زن جوان به نام جین را روایت می کند که با یک جن هزار ساله آشنا می شود.

آلیلا براون یک بازیگر جوان با استعداد است که در فیلم ها و سریال های متعددی ایفای نقش کرده است. او با بازی در فیلم های "گل های گمشده آلیس هارت" و "پادشاهی مخفی" به شهرت رسید.