Alex Farrell

Alex Farrell

تولد : نامشخص
سن : نامشخص
قد : نامشخص

الکس فارل یک فیلمساز و تهیه کننده آمریکایی است که بیشتر به خاطر فیلم های ترسناک و علمی تخیلی خود شناخته می شود. او در سال 1980 در نیویورک متولد شد و در دانشگاه هاروارد تحصیل کرد. فارل کار خود را در صنعت فیلم با کارگردانی فیلم کوتاه "The Last Man on Earth" در سال 2005 آغاز کرد. این فیلم نامزد جایزه بهترین فیلم کوتاه در جشنواره فیلم کن شد.

فارل اولین فیلم بلند خود، "The Thing in the Woods" را در سال 2010 کارگردانی کرد. این فیلم یک فیلم ترسناک درباره یک گروه از جوانان است که در جنگلی گرفتار یک موجود شیطانی می شوند. فیلم با استقبال منتقدان روبرو شد و نامزد جایزه بهترین فیلم ترسناک در جوایز Saturn شد.

فارل در سال 2013 فیلم "The Colony" را کارگردانی کرد. این فیلم یک فیلم علمی تخیلی درباره گروهی از انسان ها است که در یک سکونتگاه زیرزمینی پس از یک جنگ هسته ای زندگی می کنند. فیلم با استقبال مثبت منتقدان روبرو شد و نامزد جایزه بهترین فیلم علمی تخیلی در جوایز Saturn شد.

فارل در سال 2016 فیلم "The Void" را کارگردانی کرد. این فیلم یک فیلم ترسناک درباره یک گروه از افراد است که در یک بیمارستان متروکه گرفتار یک گروه از موجودات شیطانی می شوند. فیلم با استقبال مثبت منتقدان روبرو شد و نامزد جایزه بهترین فیلم ترسناک در جوایز Saturn شد.

فارل در سال 2020 فیلم "The Night House" را کارگردانی کرد. این فیلم یک فیلم ترسناک درباره یک زن است که پس از مرگ شوهرش در یک خانه متروکه زندگی می کند. فیلم با استقبال مثبت منتقدان روبرو شد و نامزد جایزه بهترین فیلم ترسناک در جوایز Saturn شد.

فارل در حال حاضر در حال توسعه چندین پروژه فیلم جدید است.

در اینجا برخی از فیلم های الکس فارل آورده شده است:

  • The Last Man on Earth (2005)
  • The Thing in the Woods (2010)
  • The Colony (2013)
  • The Void (2016)
  • The Night House (2020)

فیلم های الکس فارل اغلب برای خلق جوهای ترسناک و تنش زا شناخته می شوند. او همچنین به خاطر استفاده از جلوه های ویژه و جلوه های ویژه واقع گرایانه مشهور است.

مجموعه آثار