Alana Dro

Alana Dro

تولد : نامشخص
سن : نامشخص
قد : نامشخص

آلانا درو یک بازیگر آمریکایی است که در فیلم ها و سریال های تلویزیونی مختلف بازی کرده است. او در سال 1990 در نیویورک متولد شد و در رشته بازیگری در دانشگاه نیویورک تحصیل کرد.

درو کار خود را در تلویزیون با بازی در سریال های تلویزیونی مانند "قانون و نظم: واحد ویژه قربانیان" و "24" آغاز کرد. او همچنین در فیلم های مستقلی مانند "Beyond the Gates of Hell" و "Desert Fiends" بازی کرده است.

درو در سال 2022 در فیلم "60 Seconds to Live" بازی کرد. این فیلم یک اکشن هیجان انگیز است که داستان یک زن را روایت می کند که باید در عرض یک دقیقه زندگی خود را نجات دهد. درو برای بازی در این فیلم نامزد جایزه بهترین بازیگر زن در جشنواره فیلم بین المللی لوکارنو شد.

درو در حال حاضر در حال کار بر روی چندین پروژه جدید است. او در فیلم "Apnea" بازی خواهد کرد که یک فیلم ترسناک است که داستان یک زوج جوان را روایت می کند که در یک تعطیلات استراحت در یک هتل در جنگل ناپدید می شوند. درو همچنین در سریال تلویزیونی جدیدی به نام "The Huntress" بازی خواهد کرد که داستان یک شکارچی خونسرد را روایت می کند که از مهارت های خود برای محافظت از دیگران استفاده می کند.

مجموعه آثار