Alaina Beauloye

Alaina Beauloye

تولد : نامشخص
سن : نامشخص
قد : نامشخص

Alaina Beauloye یک بازیگر کانادایی است که بیشتر برای بازی در فیلم های "Funny Thing About Love" (2021)، "Love the Way You Lie" (2014) و "Born to Ride" (2011) شناخته می شود. او در 10 فوریه 1992 در وینیپگ، مانیتوبا، کانادا به دنیا آمد. Beauloye در سن 15 سالگی شروع به بازیگری کرد و در چندین نمایشنامه مدرسه ای بازی کرد. او در سال 2011 از دبیرستان وینیپگ فارغ التحصیل شد و سپس به تورنتو نقل مکان کرد تا حرفه بازیگری خود را دنبال کند.

Beauloye اولین فیلم خود را در سال 2011 در فیلم "Born to Ride" بازی کرد. این فیلم در مورد یک گروه دوستان است که در یک تور موتورسواری در سراسر کانادا شرکت می کنند. Beauloye در نقش یکی از دوستان، میلی، بازی کرد.

در سال 2014، Beauloye در فیلم "Love the Way You Lie" بازی کرد. این فیلم یک درام عاشقانه است که بر اساس آهنگ معروف امینم و ریانا ساخته شده است. Beauloye در نقش یکی از شخصیت های اصلی، امی، بازی کرد.

در سال 2021، Beauloye در فیلم "Funny Thing About Love" بازی کرد. این فیلم یک کمدی عاشقانه است که بر اساس یک داستان واقعی ساخته شده است. Beauloye در نقش یکی از شخصیت های اصلی، دبی، بازی کرد.

Beauloye همچنین در چندین سریال تلویزیونی نیز بازی کرده است، از جمله "The Listener" (2013)، "Mr. D" (2014-2015) و "The Good Doctor" (2017).

Beauloye یک بازیگر با استعداد است که در حال حاضر در حال ساختن یک نام برای خود در صنعت فیلم و تلویزیون است. او مطمئناً بازیگری است که باید به آن توجه کرد.