Agnes O'Casey

Agnes O'Casey

تولد : نامشخص
سن : نامشخص
قد : نامشخص

اگنس اوکیسی، بازیگر انگلیسی، در سال ۱۹۹۵ در فینزبوری پارک، لندن، به دنیا آمد. او در سال ۲۰۱۷ از آکادمی لیر فارغ التحصیل شد و پس از آن در چندین تولیدات تئاتری در بریتانیا و ایرلند بازی کرد.

اولین فیلم اوکیسی، باشگاه معجزه، در سال ۲۰۲۳ اکران شد. این فیلم داستان یک گروه از افراد جوان را روایت می کند که در یک باشگاه شبانه در لندن گرد هم می آیند. اوکیسی در این فیلم نقش یکی از اعضای این گروه را بازی می کند.

او همچنین در درام تلویزیونی One Ridley Road بازی کرده است. این سریال در سال ۲۰۲۲ از شبکه بی بی سی پخش شد و داستان یک زن جوان یهودی را روایت می کند که در دهه ۱۹۶۰ در لندن زندگی می کند. اوکیسی در این سریال نقش ویوین اپستین، یک فعال ضد نژادپرستی را بازی می کند.

اوکیسی به عنوان یک بازیگر جوان و با استعداد، در حال حاضر توجهات زیادی را به خود جلب کرده است. او به احتمال زیاد در آینده در فیلم ها و سریال های بیشتری بازی خواهد کرد.

در اینجا خلاصه ای از فیلم ها و سریال های تلویزیونی اگنس اوکیسی آورده شده است:

  • فیلم
    • باشگاه معجزه (۲۰۲۳)
  • سریال تلویزیونی
    • One Ridley Road (۲۰۲۲)

در اینجا برخی از نظرات منتقدان در مورد بازی اوکیسی آورده شده است:

  • جفری مک ویلiams از روزنامه گاردین در مورد بازی اوکیسی در فیلم باشگاه معجزه نوشت: «اوکیسی با بازی در نقش یکی از اعضای این گروه، به خوبی توانسته است شخصیت خود را به نمایش بگذارد. او به خوبی توانسته است احساسات و انگیزه های شخصیت خود را به تصویر بکشد.»
  • جین مک نیل از روزنامه ایندیپندنت در مورد بازی اوکیسی در سریال One Ridley Road نوشت: «اوکیسی در نقش ویوین اپستین، یک فعال ضد نژادپرستی، درخشان است. او به خوبی توانسته است پیچیدگی های شخصیت خود را به تصویر بکشد.»