کسب و کاری که ثروتم را دوچندان کرد!

کسب و کاری که ثروتم را دوچندان کرد!

0% رضایت کاربران (0رای)
چند تا ستاره میتونه داشته باشه؟

بعد از دوران دانشجویی که پشت سر گذاشتم به دنبال راه اندازی کسب و کار و حرفه ای بودم تا به قول معروف روی پای خودم بایستم، از همین رو وارد عرصه تولید و حوزه انواع توت شدم از این راه به ثروت دو چندانی دست یافتم.

توت خشک

ویتامین سی موجود در توت خشک یک ویتامین ضروری است که برای سلامت پوست و دیگر اعضای بدن مهم است همینطور آهن  به عنوان یک ماده معدنی مهم در توت به وفور یافت می شود که کارهای مهمی از جمله حمل اکسیژن را در بدن انجام می دهد ویتامین کا یک از جمله ویتامینهای دیگر موجود در توت می باشد که برای سلامت استخوان یعنی استخوان سازی و درمان پوکی استخوان و لخته شدن خون بسیار اهمیت دارد پتاسیم موجود در توت خشک یک ماده معدنی ضروروی است که می تواند فشار خون را کاهش داده و باعث جلوگیری از بروز بیماریهای قلبی شود ویتامین ای نیز آنتی اکسیدانی است که می تواند بدن را در برابر آسیب اکسیداتیو محافظت کند.

624

با ۱۹۹ هزار تومان یک سال فیلم ببین با اینترنت نیم بها کلیک کن

توت سفید

توت سفید به صورت مجموعه ای از دانه های ریز گوشتی که همگی روی یک ساقه جمع شده اند نمایان می شود توتها انواع مختلفی دارند که یکی از آنها توت سفید می باشد که تا به این جا توضیحاتی را درباره آنها ارائه دادیم از دسته توتهای دیگر می تواند توت قرمز و توتهای دورگه باشند که معمولاً توت دورگه از درختان هیبریدی به وجود می آید.

استفاده از توت سفید بسیار فراوان است به ویژه در کشور چین که از برگهای آنها برای پرورش کرم ابریشم استفاده می کنند که تنها منبع غذایی این کرمها برگ درخت توت می باشد.

توت سفید ارزش غذایی بالایی دارد به همین علت می توان آن را جزو دسته غذاهای برتر طبقه بندی کرد زیرا دارای مقادیر زیادی از ویتامین ث و آنتوسیانین می باشد که می تواند این دسته از میوه ها را جزء میوه های غنی قرار بدهد.

625

توت سیاه

توت سیاه برای پوست بسیار مفید می باشد و مصرف آن مانع از ایجاد چروک بر روی پوست خواهد شد، این محصول باعث افزایش کلاژن سازی می گردد که این امر به شادابی هر چه بهتر صورت کمک خواهد کرد.

توت سیاه را می توان به شیوه های مختلفی مورد استفاده قرار داد که از مهمترین آنها مصرف توت به صورت تازه و خشک شده است، نمونه های خشک شده این محصول از ماندگاری بیشتری برخوردار هستند و می توان به راحتی این نوع میوه را در مکان‌های مختلف نگهداری کرد.

توت سیاه میزان رطوبت و آب بسیار زیادی دارد و این امر موجب گشته تا بهترین گزینه برای تهیه آبمیوه طبیعی باشد، به همین خاطر به صورت گسترده از این محصول در صنعت تولید آبمیوه استفاده می شود.

توت سیاه طعم ترش و بسیار خوشمزه ای دارد و مصرف آن به صورت روزانه باعث خون سازی هر چه بیشتر در بدن می شود، این موضوع برای افرادی که از کم خونی رنج می برند، بسیار مفید و موثر خواهد بود.

626

  • ۲۳ آبان ۱۴۰۱
  • ۰
  • دیدگاه ها0
  • فیلم های مشابه

افزودن دیدگاه

هیج دیدگاهی ثبت نشده ;(