دانلود فیلم مرثیه ای برای رویای آمریکایی دوبله فارسی Requiem For The American Dream 2015

دانلود فیلم مرثیه ای برای رویای آمریکایی دوبله فارسی Requiem For The American Dream 2015

8.1/10 9700
- - - | |
همراه با نسخه دوبله فارسی

این مستند، در گفتگویی شفاف با نوام چامسکی (برجسته ترین روشنفکر زنده جهان) به بررسی ویژگی‌های زمانه کنونی می‌پردازد. این مستند نشان می‌دهد که چگونه بخش اعظمی از ثروت و قدرت جامعه آمریکایی در اختیار گروه کوچکی از افراد قرار می‌گیرد. در مصاحبه‌هایی که در طول چهار سال صورت گرفته، چامسکی اصولی را آشکار می‌کند که این جامعه را به ورطه یک نابرابری تاریخی بی‌سابقه کشانده است. او در عین حال از سیاست‌هایی پرده بر می‌دارد که برای تامین منافع مالی ثروتمندان و سلطه آنها بر طبقه‌های پایین‌تر جامعه به اجرا در می‌آیند. چامسکی در ادامه به مرور فعالیت‌های سیاسی و اجتماعی خود می‌پردازد.

کارگردان

بازیگران

چند تا ستاره میتونه داشته باشه؟

دانلود فیلم تماشایی  Requiem For The American Dream 2015 با لینک مستقیم حجم کم

دانلود فیلم مرثیه ای برای رویای آمریکایی ۲۰۱۵ کیفیت بالا و سرعت بالا (سنتر دانلود)

دانلود فیلم ژانر مستند، بیوگرافی و خبری Requiem For The American Dream 2015 مرثیه ای برای رویای آمریکایی ۲۰۱۵ دوبله فارسی

 

( محتوای سایت مناسب جمع خانواده بوده و بازبینی شده)

 


 

(نسخه دوبله فارسی)

دانلود نسخه ۷۲۰p با حجم ۱.۱ GB

 


درباره فیلم

فیلم مستنند مرثیه ای برای رویای آمریکایی Requiem For The American Dream 2015 ساخت کشور ایالات متحده آمریکا مستندی در ژانر بینوگرافی و خبری به کارگردانی پیتر دی هاچیسون و به نویسندگی Peter D. Hutchison و Kelly Nyks و Jared P. Scott است ؛ این مستند، در گفتگویی شفاف با نوام چامسکی (برجسته ترین روشنفکر زنده جهان) به بررسی ویژگی‌های زمانه کنونی می‌پردازد. این مستند نشان می‌دهد که چگونه بخش اعظمی از ثروت و قدرت جامعه آمریکایی در اختیار گروه کوچکی از افراد قرار می‌گیرد. در مصاحبه‌هایی که در طول چهار سال صورت گرفته، چامسکی اصولی را آشکار می‌کند که این جامعه را به ورطه یک نابرابری تاریخی بی‌سابقه کشانده است. او در عین حال از سیاست‌هایی پرده بر می‌دارد که برای تامین منافع مالی ثروتمندان و سلطه آنها بر طبقه‌های پایین‌تر جامعه به اجرا در می‌آیند. چامسکی در ادامه به مرور فعالیت‌های سیاسی و اجتماعی خود می‌پردازد و… ستاره این فیلم نوام چامسکی می باشد. میتوانید با لینک مستقیم و کیفیت عالی و حجم کم از سایت سنتر دانلود این فیلم را دریافت کنید.

برای دانلود کلیه‌ی فیلم‌ها و سریال‌های ایرانی رایگان و قانونی

به وبسایت سنتر دانلود مراجعه و فیلم مورد نظرتان را با کیفیت عالی دانلود کنید.

سنتر دانلود مرجع دانلود فیلم ایرانی و دانلودسریال ایرانی ، دانلود فیلم خارجی، دانلود سریال خارجی

در خدمت علاقه مندان به سینما می باشد.

جهت دانلود فیلم های دیگر میتوانید از وبسایت رسمی سنتر دانلود استفاده نمایید.

دلیل بروزرسانی
دوبله فارسی ✔️
  • 17 آبان 1400
  • ۰
فیلم های مشابه

دیدگاه کاربران