دانلود سریال جیران
دانلود قسمت جدید سریال بی گناه
دانلود قسمت جدید سریال آفتاب پرست
دانلود قسمت جدید سریال شبکه مخفی زنان
دانلود قسمت جدید سریال روزی روزگاری مریخ
دانلود قسمت جدید سریال خون سرد
دانلود قسمت جدید سریال آنتن
دانلود قسمت جدید سریال پوست شیر
لایه های ثروتم را با ایزوگام افزایش دادم

لایه های ثروتم را با ایزوگام افزایش دادم

پولدار شدن تقریباً آرزوی همه انسان هاست حتی آنهایی که معتقدند علم بهتر از ثروت است نیز برای رسیدن به پول از هیچ فرصتی چشم پوشی نمی کنندو یکی از بهترین فرصت هایی که در زندگی کاری من پیش آمد شروع کسب و کار جدیدم در حوزه ایزوگام بود که مانند یک معجزه توانست من را از منجلاب فقر به ثروت برساند.

ایزوگام گستر

قیمت نصب ایزوگام گستر به عوامل مختلفی بستگی دارد و بر روی سطوح دیگر از جمله موزاییک قابل استفاده و اجرا است؛ البته برای این کار رعایت یک سری پیش نیازها ضروری است که در قسمتهای بعد به آن پرداخته می شود.

ایزوگام یک عایق رطوبتی مناسب برای سقف و کف و دیوارهاست که به شکل رول در بازار وجود دارد؛ هر رول در حدود چهار میلی متر ضخامت دارد و در متراژ ده متر طول و یک متر عرض و وزنی در حدود ۴۰ کیلوگرم ارائه می شود.

خرید اشتراک فقط ۲۰ هزارتومان

ایزوگام از موادی همچون قیر خالص اصلاح شده، پلیمرهای حاوی پروپیلن، الیاف پشم شیشه، پلی استر و یک لایه فویل آلومینیوم نازک تولید شده است.

ایزوگام پودری

داشتن کیفیت از مهم ترین ویژگیهای یک ایزوگام پودری ایده آل است که معیارهای خاصی برای تعیین آن وجود دارد. از جمله این معیارها خاصیت انعطاف پذیری و نرمی مناسب، استحکام و مقاومت بالا، یکنواختی ضخامت در تمام قسمتهای ایزوگام و عدم وجود بریدگی یا سوراخ روی رول یا لبه های آن است.

نصب صحیح ایزوگام با کیفیت سالها دوام و ماندگاری دارد و اگرچه شاید قیمت اولیه بالاتری نسبت به ایزوگامهای نا مرغوب داشته باشد، اما در دراز مدت یک سرمایه گذاری خوب به حساب می آید.

عوامل و فاکتورهای بسیاری بر روی هزینه نصب ایزوگام روی پشت بام تاثیر دارد؛ یکی از مهم ترین این عوامل نوع و کیفیت ایزوگام به کار رفته است که طبیعتاً هر چه کیفیت و مرغوبیت کالا بیشتر باشد، هزینه کلی نصب ایزوگام هم بیشتر خواهد شد.

ایزوگام تک لایه

تعریف کلی از ایزوگام تک لایه اگر بخواهیم بگوییم به این مورد اشاره می کنیم که یک پوشش مقاوم است که از قیر و الیاف مصنوعی ساخته می شود و برای چسباندن آن به سطح مورد نظر به حرارت نیاز است که این محصول به خوبی می تواند جلوی نم افتادن مکان مورد نظر را بگیرد.

با وجود این محصولات کارآمد دیگر نگران نفوذ رطوبت به دیوار و سقف در فصل زمستان نیستیم، زیرا اکر در فصل سرما این اتفاق بیفتد مشکلات بزرگی را ایجاد می کند و حتی ممکن است شاهد ریزش دیوار و سقف باشیم که مسلما هزینه زیادی را ایجاد می کند.

  • ۲ آذر ۱۴۰۱
  • ۰
  • دیدگاه ها0
  • فیلم های مشابه

افزودن دیدگاه

هیج دیدگاهی ثبت نشده ;(