خرید انواع سرویس خواب ارزان
دانلود فیلم هستی و زمان

دانلود فیلم هستی و زمان

100% رضایت کاربران (7رای)
سال انتشار :
لینک دانلود پس از پخش در نمایش خانگی گذاشته خواهد شد

بابک حمیدیان و همسرش مینا ساداتی در فیلم جدیدی با نام "هستی و زمان" در کنار یکدیگر نقش‌آفرینی می‌کنند. کارگردانی این فیلم را مانی باغبانی برعهده دارد.

  • کیفیت ۴K ,Full HD 1080p , 720p, 480p
  • مدت زمان نامشخص
۵/۵ - (۲ votes)

 انتشار نخستین تصاویر از فیلم  «هستی و زمان» ساخته مانی باغبانی

دانلود فیلم هستی و زمان
دانلود فیلم هستی و زمان


تهیه کننده: علی مصفا
نویسنده: فرنوش صمدی، مانی باغبانی
کارگردان: مانی باغبانی
مشاور کارگردان: علی بختیاری
بازیگران: مینا ساداتی، بابک حمیدیان، بهناز جعفری، علیرضا ثانی فر، محسن خویٔینی‌ها، وحید قاضی زاهدی، علیرضا ساداتی، شهروز آقایی پور و سیامک انصاری

تصویری از فیلم هستی و زمان
تصویری از فیلم هستی و زمان

بابک حمیدیان و همسرش مینا ساداتی در فیلم جدیدی با نام “هستی و زمان” در کنار یکدیگر نقش‌آفرینی می‌کنند. کارگردانی این فیلم را مانی باغبانی برعهده دارد.

با ۱۹۹ هزار تومان یک سال فیلم ببین با اینترنت نیم بها کلیک کن

فیلم سینمایی “هستی و زمان” یک اثر اجتماعی است که نزدیک به یک ماه از آغاز فیلمبرداری آن می‌گذرد و همه لوکیشن‌های آن در تهران انتخاب شده است و تعدد لوکیشن‌های زیادی نیز در این فیلم دیده می‌شود.

این خبر را مهران ملکوتی در گفت‌وگو با خبرگزاری مهر اعلام کرده است. این صدابردار همچنین با اشاره به سالی که گذشت، بیان می‌کند: آثاری که در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر حضور داشت، نشان داد که فیلمسازان ما رشد خوبی در حوزه فیلمسازی داشتند که می‌توانیم این رشد را هم در بخش فنی و هم در بخش محتوا ببینیم.

ملکوتی در پایان می‌گوید: تمام پیشرفت‌ها و آثار متفاوتی که در سینمای ایران حاصل شده است، نشان دهنده حضور جوان‌های تحصیل کرده و ریسک پذیر در سینمای ایران هستند.

تصویری از فیلم هستی و زمان
تصویری از فیلم هستی و زمان

تیزر فیلم هستی و زمان

  • ۱۳ خرداد ۱۳۹۹
  • ۰