دانلود سریال جیران
دانلود قسمت جدید سریال بی گناه
دانلود قسمت جدید سریال آفتاب پرست
دانلود قسمت جدید سریال شبکه مخفی زنان
دانلود قسمت جدید سریال روزی روزگاری مریخ
دانلود قسمت جدید سریال خون سرد
دانلود قسمت جدید سریال آنتن
دانلود قسمت جدید سریال پوست شیر
با ابزار هایی که در اطرافم بود کسب درامد کردم

با ابزار هایی که در اطرافم بود کسب درامد کردم

در گذشته از اینترنت فقط بابت سرگرمی استفاده میکردم اما امروز روش های درآمد زایی از اینترنت را یاد گرفتم و حوضه های مختلف را برسی کردم. یکی از حوضه هایی که رقابت چندانی هم نداشت و تعداد جامعه اهدافش زیاد بود انواع کفپوش های پی وی سی بود و امروزه من هم از اینترنت بهرمند شدم و کسب درامد میکنم .

کفپوش پی وی سی

کفپوش پی وی سی نوعی پلاستیک است که بسیار شکیل است و کارایی دارد. با ویزگی های کفپوش پی وی سی در این مطلب اشنا می شویم.کفپوش ها را معمولا در فضاهای اداری و تجاری استفاده می کنند که نیاز به شستشوی مداوم است، در منازل مسکونی معمولا فقط در آشپزخانه ها که احتمال ریزش آب همواره وجود دارد نصب می شود.احتمالا واژه پی وی سی زیاد به گوش تان خورده و آن را بیشتر در کنار واژه هایی مانند در، پنجره و لوله می شناسید اما باید بدانید این ماده بسیار ارزشمند می تواند به عنوان کفپوش فضاهایی که با آنها سر و کار دارید نیز استفاده شود.

خرید اشتراک فقط ۲۰ هزارتومان

کفپوش پی وی سی ایرانی

این کفپوشها مانند کفپوش پی‌وی‌سی ایرانی تبریز متشکل از سه لایه هستند که تحت فشار، دما و مواد خاصی به هم چسبیده و سطوح مقاوم و ماندگار پی وی سی را تشکیل می دهند که شامل:لایه فوقانی: همان پوشش بی رنگ و شفافی است که پارکت را در برابر رطوبت، حرارت، خراش و غیره عایق می کند.لایه میانی همان لایه تشکیل دهنده ظاهر و رنگ pvc است و توسط لایه بالایی محافظت می شود.لایه تحتانی: که هسته پارکت محسوب شده وظیفه حفظ مقاومت در برابر فشار بر لایه های بالایی و محافظ از آنها در برابر رطوبت سطح، حشرات و جوندگان موزی و غیره را بر عهده دارد.

کفپوش گرانولی

کفپوش گرانولی باشگاهی که موارد استفاده زیادی مانند پارک ها و مجموعه های ورزشی داشته، از جنس مواد اولیه لاستیکی تولید می شود. این نوع کفپوش هم به صورت پازلی و هم به صورت ساده در بازار موجود است.همان طور که می دانید در خرید هر محصول نیاز به بررسی مزایا و معایب احتمالی ان است. زیرا معیارهایی برای تشخیص این موضوعات وجود داشته که باید توسط خریدار مورد بررسی قرار گیرد. این مسئله در مورد کفپوش جدید ورزشی نیز اهمیت زیادی دارد.به طوری که در تمامی مجموعه های ورزشی از کفپوش های تخصصی با استانداردهای لازم بهره گرفته می شود. چرا که این تولیدات ارتباط مستقیم با سلامتی افراد داشته و باید با دقت بالا آنها را سفارش داد.

  • ۲۱ آبان ۱۴۰۱
  • ۰
  • دیدگاه ها0
  • فیلم های مشابه

افزودن دیدگاه

هیج دیدگاهی ثبت نشده ;(