با ابزار هایی که در اطرافم بود کسب درامد کردم

با ابزار هایی که در اطرافم بود کسب درامد کردم

0% رضایت کاربران (0رای)
چند تا ستاره میتونه داشته باشه؟

در گذشته از اینترنت فقط بابت سرگرمی استفاده میکردم اما امروز روش های درآمد زایی از اینترنت را یاد گرفتم و حوضه های مختلف را برسی کردم. یکی از حوضه هایی که رقابت چندانی هم نداشت و تعداد جامعه اهدافش زیاد بود انواع کفپوش های پی وی سی بود و امروزه من هم از اینترنت بهرمند شدم و کسب درامد میکنم .

کفپوش پی وی سی

کفپوش پی وی سی نوعی پلاستیک است که بسیار شکیل است و کارایی دارد. با ویزگی های کفپوش پی وی سی در این مطلب اشنا می شویم.کفپوش ها را معمولا در فضاهای اداری و تجاری استفاده می کنند که نیاز به شستشوی مداوم است، در منازل مسکونی معمولا فقط در آشپزخانه ها که احتمال ریزش آب همواره وجود دارد نصب می شود.احتمالا واژه پی وی سی زیاد به گوش تان خورده و آن را بیشتر در کنار واژه هایی مانند در، پنجره و لوله می شناسید اما باید بدانید این ماده بسیار ارزشمند می تواند به عنوان کفپوش فضاهایی که با آنها سر و کار دارید نیز استفاده شود.

403

با ۱۹۹ هزار تومان یک سال فیلم ببین با اینترنت نیم بها کلیک کن

کفپوش پی وی سی ایرانی

این کفپوشها مانند کفپوش پی‌وی‌سی ایرانی تبریز متشکل از سه لایه هستند که تحت فشار، دما و مواد خاصی به هم چسبیده و سطوح مقاوم و ماندگار پی وی سی را تشکیل می دهند که شامل:لایه فوقانی: همان پوشش بی رنگ و شفافی است که پارکت را در برابر رطوبت، حرارت، خراش و غیره عایق می کند.لایه میانی همان لایه تشکیل دهنده ظاهر و رنگ pvc است و توسط لایه بالایی محافظت می شود.لایه تحتانی: که هسته پارکت محسوب شده وظیفه حفظ مقاومت در برابر فشار بر لایه های بالایی و محافظ از آنها در برابر رطوبت سطح، حشرات و جوندگان موزی و غیره را بر عهده دارد.

404

کفپوش گرانولی

کفپوش گرانولی باشگاهی که موارد استفاده زیادی مانند پارک ها و مجموعه های ورزشی داشته، از جنس مواد اولیه لاستیکی تولید می شود. این نوع کفپوش هم به صورت پازلی و هم به صورت ساده در بازار موجود است.همان طور که می دانید در خرید هر محصول نیاز به بررسی مزایا و معایب احتمالی ان است. زیرا معیارهایی برای تشخیص این موضوعات وجود داشته که باید توسط خریدار مورد بررسی قرار گیرد. این مسئله در مورد کفپوش جدید ورزشی نیز اهمیت زیادی دارد.به طوری که در تمامی مجموعه های ورزشی از کفپوش های تخصصی با استانداردهای لازم بهره گرفته می شود. چرا که این تولیدات ارتباط مستقیم با سلامتی افراد داشته و باید با دقت بالا آنها را سفارش داد.

405

  • ۲۱ آبان ۱۴۰۱
  • ۰
  • دیدگاه ها0
  • فیلم های مشابه

افزودن دیدگاه

هیج دیدگاهی ثبت نشده ;(