آجر به آجر به میلیادر شدن نزدیک شدم

آجر به آجر به میلیادر شدن نزدیک شدم

0% رضایت کاربران (0رای)
چند تا ستاره میتونه داشته باشه؟
با ۱۹۹ هزار تومان یک سال فیلم ببین با اینترنت نیم بها کلیک کن
برای حمایت حمالی از سایت سنتر دانلود کلیک کنید

من تصمیم گرفتم تا در حوزه ی آجر به موفقیت برسم پس تمام تلاش خود را کردم تا در این مسیر موفق عمل کنم و همینطور هم شد. این محصولات بسیار سود ده بودند و بازار خوبی نیز داشتند و من توانستم از محصولات سود میلیاردی داشته باشم. در ادامه با آجرهای پرطرفدار بیشتر آشنا خواهید شد.

آجر نسوز اسپینلر

آجرها نتیجه ترکیبی از عناصر کاملاً طبیعی است: رس ، ماسه ، آب ، هوا و آتش. هیچ ماده سمی به آجر اضافه نمی شود. علاوه بر این ، آجر نسوز اسپینلر ماده بی اثر هستند: به مواد دیگر واکنش نشان نمی دهد یا به سختی واکنش نشان می دهد و همچنین مواد سمی یا مواد حساسیت زا را آزاد نمی کند. بنابراین ، هیچگونه خطر آلودگی خاک وجود ندارد.

خاک رس و لوم از مواد پایه طبیعی و به ظاهر تمام نشدنی هستند. کاوش محدود است و مکان های حفاری شده برای کشاورزی یا تفریح بازسازی شده است. از مواد اولیه استفاده می شود که در حین کار زیرساخت ها و پروژه های ساختمانی آزاد می شود تا میزان بهره برداری از معدن ها پایین باشد.

استخراج خاک رس امکانات جدیدی ایجاد می کند

حفاری خاک رس ذاتاً موقتی است. بهره برداری سطح محدودی را پوشش می دهد که هرگز به مرور زمان رشد نمی کند. پس از استخراج سایت بازسازی می شود. این اغلب منجر به ارزش افزوده برای تنوع زیستی ، از جمله موارد دیگر ، در نتیجه ساخت ذخایر طبیعی می شود.

900

آجر نسوز اصفهان

روند تولید آجر به طور مداوم برای احترام به محیط زیست بهینه می شود. برای چند دهه، تولید کنندگان  آجر نسوز اصفهان موظف شده اند اقدامات متعددی برای کاهش مصرف انرژی انجام دهند:

 • عملکرد بالا کوره های بر روی گاز طبیعی، رعایت دقیق فرآیند پخت با استفاده از برنامه های کامپیوتری

کوره های آجرپزی اغلب در نزدیکی معدن واقع شده اند. به این ترتیب نیازی نیست که خاک رس در فواصل طولانی حمل شود. بعضی از کوره های آجرپزی گاهی اوقات خاک رس سایر معادن را به منظور گسترش مجموعه محصولات خود اضافه می کنند. اما حتی در آن زمان ، حمل و نقل نسبتاً محدود باقی مانده است.

طول عمر طولانی بدون نگهداری

آجر ساخته شده است تا برای نسلها دوام داشته باشد. متوسط عمر یک ساختمان ساخته شده از آجر بیش از ۱۰۰ سال تخمین زده می شود. تأثیر ساختمان بر محیط نیز بسیار کمتر است زیرا نیازی به نگهداری ندارد.901

آجر نسوز آذرخش

هنگامی که از آجر نسوز آذرخش در ساخت و ساز استفاده می شود مزایای بسیاری وجود دارد.

 • زیبایی شناسی آجرها انواع مختلفی از رنگ ها و بافت های طبیعی را ارائه می دهند.
 • مقاومت آجرها مقاومت فشاری زیادی دارند.
 • تخلخل توانایی آزاد سازی و جذب رطوبت به تنظیم دما و رطوبت داخل سازه ها کمک می کند.
 • محافظت در برابر آتش در صورت تهیه صحیح ، آجر در حداکثر درجه حفاظت تا ۸ ساعت در برابر آتش مقاومت می کند.
 • عایق بندی آجرها برای عایق بندی حرارتی عالی در مقایسه با سایر مواد ، گرما را به آهستگی جذب و آزاد می کنند. با کمک به تنظیم و حفظ دمای داخلی سازه ، آجرها می توانند ۵۰٪ انرژی بیشتری نسبت به چوب صرفه جویی کنند.
 • مقاومت در برابر سایش ترکیب قوی در برابر سایش که در سایر مواد معمول است مقاومت می کند.
 • بر خلاف چوب ، آجرها ساخته دست بشر هستند و نیازی به حفاری ، جنگل زدایی یا بهره برداری از منابع تجدید ناپذیر ندارند.

902

 • ۲۶ آبان ۱۴۰۱
 • ۰
 • دیدگاه ها0
 • فیلم های مشابه

افزودن دیدگاه

هیج دیدگاهی ثبت نشده ;(